Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"30. léta 20. století, zlato, hmotnost 6,94 g btto, ryzost 585/000, ve tvaru květu, osazena synt. rubíny, průměr 3 cm, opatřeno ČS puncovní značkou."